DISC Teamtrainingen

Wat houdt DISC in?

DISC is een model waarmee je inzicht kunt krijgen in het gedrag van mensen. Vooral de manier waarop mensen communiceren wordt aan het licht gebracht. Het geeft in zekere zin aan hoe je doet en niet zozeer wie je bent. Toch kan het, zeker op de werkvloer, handig zijn om inzicht te krijgen in deze gegevens. Zo kun je effectiever en efficiënter met elkaar communiceren.

Dynamisch, Inspirerend, Sociaal en Correct

DISC draait eigenlijk om vier smaken: je hebt de Dynamische types die graag de leiding nemen en vol gas gaan voor het doel. Dan zijn er de Inspirerende mensen; de gangmakers die iedereen enthousiast maken en gemakkelijk contact leggen. Vervolgens zijn er de Sociale types, de rustpunten die zorgen voor harmonie en een goede sfeer in het team. En tot slot heb je de Correcte types, de detailfreaks die ervoor zorgen dat alles netjes, kloppend en perfect is voordat het de deur uit gaat. Samen vormen ze een superteam!

Vraag vrijblijvend een offerte aan

Laten we aan de slag gaan!

Benieuwd naar ons aanbod DISC trainingen en hoe dit er voor jou
uit kan zien? Vul het formulier hiernaast in en vraag vrijblijvend een offerte bij ons aan. 

[recras-contact id="22" redirect="https://goteambuilding.nl/bedankt-voor-je-aanvraag/"]

Echte verhalen van teams die hun werkcultuur een boost hebben gegeven!

De groep was erg enthousiast en positief over de teambuilding

Heel fijn, we hebben elkaar allemaal op een net even andere manier beter leren kennen. Leuk dat je ook een verslag meekrijgt van de DISC analyse om later nog eens te bekijken. Dank voor de leuke ochtend!

nynke van der schaaf

Het enthousiasme van de host maakte dat je actief aandachtig

Vandaag cursusdag gehad onder leiding van GO Teambuilding.
De stof was niet helemaal aan mij besteed, maar ondanks dat wel een leuke middag gehad.
Het enthousiasme van de host maakte dat je actief aandachtig bleef en ook de activiteiten om de stof te verduidelijken waren leuk en maakten dat het een leuke en gezellige dag is geworden.

John bol

Daarnaast was Demian een hele goede sfeermaker en heel toegankelijk en denkt echt met je mee.

Wij hebben heel leuk teambuilding activiteit gedaan. Het was een leuk om op een ander manier samen te werken met elkaar en om elkaar op een ander niveau te leren kennen. Wij waren redelijk last minute met ons uitje, maar wij hebben er toch een hele leuke dag en avond van kunnen maken. Chapeau!

Kimmy van der Zwaard

Veelgestelde vragen

Waar vinden de activiteiten plaats?

Onze teamactiviteiten vinden plaats op diverse locaties in Nederland en in het buitenland. We kunnen ook naar een locatie naar keuze komen.

We bieden zowel actieve als minder actieve teambuildingactiviteiten. Er is altijd een passend programma, ongeacht fysieke conditie.

Veel activiteiten kunnen binnen plaatsvinden. Als dat niet mogelijk is, zoeken we samen een passende oplossing.

Ja, we werken samen met horecapartners en kunnen lunch, diner of borrel regelen.

Ja, we kunnen de activiteiten begeleiden in Nederlands, Engels en zelfs Spaans!

De prijs hangt af van groepsgrootte, locatie en programma. Vraag een offerte op maat aan!

We raden aan om minimaal 3-4 weken van tevoren te boeken, vooral voor grote groepen.